W oparciu o silnik systemu LEA powstała platforma dedykowana dla firm produkcyjnych, specjalizujących się w produkcji rolet i bram. W skład systemu wchodzi platforma do zarządzania firmą, w tym obsługi procesu produkcji. oraz panel B2B umożliwiający klientom firmy wykonywanie wycen produktów, tworzenie ofert i składanie zamówień. Zamówienia składane przez panel B2B trafiają automatycznie do systemu produkcyjnego. System może zostać wdrożony zarówno w całości, jak i każdy ze składników systemu osobno.

Oferowana platforma umożliwia Państwa partnerom wykonywanie ofert dla ich klientów. System pozwala także na przyjmowanie zamówień na podstawie wykonanych wcześniej ofert i ich automatyczne wprowadzanie do systemu produkcyjnego.

Platforma sama w sobie bardzo ułatwia współpracę pomiędzy firmami, umożliwiając łatwy przepływ informacji i usprawnia sprzedaż produktów poprzez zautomatyzowanie procesu składania i realizowania zamówień. Co ważne, wyklucza błędy, dzięki odpowiednio dobranym parametrom w modułach, co sprawia, że przeszkolenie nowych pracowników staje się o wiele łatwiejsze – system inteligentnie dobiera kolejne wartości w ofercie. Przy złożoności produkowanych wyrobów, a w szczególności rolet okiennych, jest to niewątpliwym plusem.

Stworzona przez nas platforma jest w stanie połączyć się z oprogramowaniem dotychczas wykorzystywanym wewnątrz firmy, jak również z systemem zarządzania bazującym na silniku LEA.

W module tworzenia ofert system, pomimo znacznego stopnia skomplikowania produktu, szczególnie w przypadku rolet i bram, przedstawia bardzo przejrzyście wszystkie opcje wyboru. Program inteligentnie podpowiada kolejne możliwości do konkretnego wariantu. Dzięki temu automatycznie wyklucza realizację zamówienia z błędami. program wspiera także użytkownika w procesie tworzenia zestawów rolet – dopasowuje parametry, optymalizuje możliwe opcje i blokuje wykonanie zestawu rolet, którego wykonanie jest technicznie niemożliwe. Dodatkowo umożliwia wykonanie oferty zawierającej graficzną wizualizację utworzonego zestawu rolet.